У Чернівецькій обласній психіатричній лікарні переповнені відділення, — омбудсмен Дмитро Лубінець

В обласній психіатричній порушені санітарні норми.
В обласній психіатричній порушені санітарні норми. За словами Лубінця, пацієнти часто їдять там, де й сплять.
Омбудсмен Дмитро Лубінець заявив про порушення в Чернівецькій обласній психіатричній лікарні. Йдеться про переповнені відділення.
Про це він розповів під час робочого візиту до Чернівців, пише «Шпальта».
У Чернівецькій обласній психіатричній лікарні замість 360 осіб перебуває 490. У цьому випадку порушені санітарні норми. Як каже омбудсмен, згідно з санітарними нормами, в приміщенні повинно бути не менше 7 квадратних метрів на особу.
«Зараз у психіатричній лікарні на одну людину розраховано 3,6 квадратних метрів. Пацієнти часто їдять там, де й сплять», — каже Лубінець звертаючи увагу на те, що це порушення.
Водночас омбудсмен закликав звернути увагу на ці порушення та виправити ситуацію.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
