З полону повернули понад 3 тисячі українців: до Чернівців із робочим візитом приїхав омбудсмен Лубінець

Серед тих, кого вдалося повернути з полону, майже півтори сотні цивільних, — каже омбудсмен.
Серед тих, кого вдалося повернути з полону, майже півтори сотні цивільних, — каже омбудсмен.
За останні півтора року роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з російського полону повернули 3135 українців. З них — 147 цивільних.
Про це розповів омбудсмен України Дмитро Лубінець під час робочого візиту до Чернівців, пише «Шпальта».
За словами пана Лубінця, один із напрямків його роботи — повернення українців з полону. Нині єдиним каналом комунікації щодо повернення з полону є комунікація з омбудсменом росії Тетяною Москальковою. Крім цього Лубінець розповів, що офіс Омбудсмена також займається захистом прав військовослужбовців.
Під час візиту Дмитро Лубінець також поспілкується з членами сімей військовослужбовців, військовими, студентами та місцевим самоврядуванням.
Згодом читайте у репортажі «Шпальти» підсумки робочого візиту омбудсмена на Буковині.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
