В Україну повернули тіла 100 загиблих захисників

Після встановлення осіб загиблих, тіла українських бійців передадуть родинам для гідного поховання.
Після встановлення осіб загиблих, тіла українських бійців передадуть родинам для гідного поховання.
Тіла ста українських захисників повернули в Україну. Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у телеграмі.
Тіла наших оборонців після ідентифікації передадуть родинам для гідного поховання.
Як ідеться в повідомленні, Збройні Сили України доправляють репатрійовані та передають представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.
В роботі над поверненням полеглих захисників брали участь співробітники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Секретаріат уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ЗСУ, ДСНС та Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Нагадаємо, омбудсмен Дмитро Лубінець у Чернівцях розповів, що, за час повномасштабного вторгнення росіян, з полону вдалося повернути понад 3000 українців.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
