У Яготинській громаді оголосили двомісячник благоустрою

У Яготинській громаді з приходом весни вирішили запровадити двомісячник благоустрою та озеленення.
Про це KВ стало відомо з публікації Яготинської міської ради.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“З приходом весни та тепла хочеться бачити нашу громаду квітучою, чистою та охайною. Але це потребує нашого з вами об’єднання зусиль. Тому традиційно весняної пори проводиться двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану на території населених пунктів Яготинської громади”, – йдеться у повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм Подписаться
Так, мешканців просять звернути увагу на проведення робіт з впорядкування зовнішнього вигляду фасадів об’єктів, вивісок, прибирання закріплених та прилеглих територій від сміття та бруду, озеленення своїх та закріплених територій, впорядкування та фарбування рекламних конструкцій.
Як раніше писала KВ, на Яготинщині оголошено конкурс на визначення кращої концепції туристичного логотипу громади. Автор кращої емблеми та гасла отримує диплом та цінний подарунок.
Читайте: У Яготинській громаді оголошено конкурс на кращий туристичний логотип
Фото: з відкритих джерел
КиївВлада
Новини київщини : kievvlast.com.ua
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
