Регіони 21 Березня, 2024 weest

Чернівці отримали нові автобуси Volvo від Угорщини

Автобуси отримали, як гуманітарну допомогу від Угорщини.

Автобуси отримали, як гуманітарну допомогу від Угорщини.

Чернівці отримали 5 нових автобусів, як гуманітарну допомогу від Угорщини.

Про це повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

«Муніципальний автотранспорт міста поповнився автобусами Volvo», — пише Роман Клічук у своєму телеграм каналі. 

Зараз вони перебувають на технічній перевірці. Після цього їх поставлять на облік та розподілять маршрутами.

Нет тэгов
Джерело: shpalta.media

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину