Україна виграла першу золоту медаль на Грендслемах з дзюдо у 2024 році

Окрім Юлії Курченко, нагороду виборола Єлизавета Литвиненко.
Окрім Юлії Курченко, нагороду виборола Єлизавета Литвиненко.
Юлія Курченко. International Judo Federation
Збірна України здобула першу золоту медаль на турнірах Грендслем у 2024 році. Нагороду найвищого ґатунку у Тбілісі виборола Юлія Курченко.
Про це пише Суспільне спорт.
Турніри рівня Грендслем входять до відбіркового циклу Олімпіади-2024: спортсмени змагаються за бали у кваліфікаційному рейтингу, що стане визначальним у розподілі путівок на Ігри в Парижі.
На трьох стартових Грендслемах 2024 року Україна виборола чотири медалі: срібло Юлії Курченко та бронзи Дар’ї Білодід, Єлизавети Литвиненко і Михайла Свідрака.
Нагадаємо, спортивно-футбольний клуб «Буковина» на виїзді обіграв «Діназ» із Вишгорода, що на Київщині. Гра закінчилась із рахунком 2:0.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
