Україна відкриє пункт пропуску на кордоні з Румунією: Кабмін ухвалив постанову

Уряд планує створити дев’ять нових прикордонних пунктів пропуску на західному кордоні країни.
Уряд планує створити дев’ять нових прикордонних пунктів пропуску на західному кордоні країни.
Фото ілюстративне
Кабмін ухвалив постанову, яка дозволить відкрити новий пункт пропуску між Україною та Румунією.
Про це повідомив під час засідання уряду 2 квітня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Радіо Свобода.
«Сьогодні Україна та Румунія будують надзвичайно вигідне партнерство, і ми маємо на меті його постійно поглиблювати. Ухвалюємо постанову, що дозволить відкрити новий українсько-румунський пункт пропуску Біла Церква – Сігету Мармацієй», – розповів прем’єр.
На західному кордоні Україна планує створити дев’ять нових пунктів перетину та модернізувати ще 13.
Як зазначив Шмигаль, це дасть більше можливостей для українського експорту та пришвидшить секторальну інтеграцію України до Європейського союзу.
Зазначають, що проєкт угоди про створення нового пункту перетину кордону біля села Біла Церква над Тисою Кабінет міністрів схвалив це у серпні минулого року. Тоді повідомлялося, що він буде розрахований на пропуск вантажних транспортних засобів.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
