У Чернівцях зі стовпів демонтують усі самовільно встановлені кабелі та камери спостереження

Власників мереж просять перевірити стан та маркування кабелів електронних комунікаційних мереж.
Власників мереж просять перевірити стан та маркування кабелів електронних комунікаційних мереж.
Фото ілюстративне, Ярослави Деревянко
У Чернівцях «Міськсвітло» демонтує всі мережі та обладнання, які розміщені з порушенням вимог законодавства, недотриманням норм ДБН та без дозволів та будь-яких погоджень.
Про це повідомляє Чернівецьке міське комунальне підприємство «Міськсвітло».
Як зазначили в ЧМКП «Міськсвітло», підприємство виявило багато самовільно встановлених мереж.
«На опорах зовнішнього освітлення, виявлено багато немаркованих кабелів електронних комунікаційних мереж, та інших електричних дротів, камер відеоспостереження та інших пристроїв, які розміщені з порушенням вимог законодавства України та недотриманням норм ДБН, розміщені без дозволів та будь-яких погоджень, що несе небезпеку для мереж, працівників та мешканців», – йдеться у повідомленні.
Власників мереж просять перевірити стан та маркування кабелів електронних комунікаційних мереж, які їм належать та привести їх у відповідність до укладених договорів та законодавства України.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
