У Чернівцях вночі вимикатимуть вуличне освітлення

Освітлення вимикатимуть під час комендантської години.
Освітлення вимикатимуть під час комендантської години.
У Чернівцях з 15 квітня під час комендантської години вимикатимуть вуличне освітлення.
Рішення про введення в дію спеціального режиму зовнішнього освітлення на території громади ухвалили на засіданні Виконавчого комітету міської ради.
«Увести в період дії комендантської години на території Чернівецької міської територіальної громади спеціальний режим роботи, а саме: вимкнення зовнішнього освітлення з 00:00 до 4:00, починаючи з 15 квітня 2024 року», – йдеться у рішенні.
Міськсвітло оновить та затвердить новий графік вуличного освітлення.
Раніше вуличне освітлення обмежили в Хотині після 21:00. Це зробили через масовану ракетну атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури України.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
