Чернівці можуть отримати залізничне сполучення з країнами ЄС

Подібний проєкт уже запустили в Ужгороді.
Подібний проєкт уже запустили в Ужгороді. Його та можливі подальші ініціативи профінансує Європейський Союз.
фото УЗ
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Чернівці та Львів в майбутньому можуть отримати залізничне сполучення з країнами Європейського Союзу.
Подібний проєкт уже запустили на Закарпатті. Так, Ужгород стає першим обласним центром України, який буде з’єднано євроколією з ЄС.
«У найближчому майбутньому плануємо за рахунок коштів ЄС реалізувати аналогічні проєкти зі Львова та Чернівців», — написав Шмигаль.
Прем’єр-міністр також зазначив, що будівництво цієї євроколії фінансуватиметься за грантові кошти ЄС, які «Укрзалізниця» отримала в межах програми Connecting Europe Facility.
Колію Чоп-Ужгород дозволить запустити пряме залізничне сполучення з Віднем, Братиславою, Кошице, Будапештом, Прагою, Бухарестом, Дрезденом та Белградом.
Нагадаємо, нещодавно ми також писали, що Верховна Рада в другому читанні ухвалила законопроєкт про мобілізацію. З нього вилучили норму про демобілізацію.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
