«Чернівціобленерго» закликало обмежити енергоспоживання у вечірні години

Зокрема, 19 квітня юридичні особи працюватимуть з обмеженнями з 18:00 до 22:00 в усіх областях країни.
Зокрема, 19 квітня юридичні особи працюватимуть з обмеженнями з 18:00 до 22:00 в усіх областях країни.
«Чернівціобленерго» закликало обмежити енергоспоживання у вечірні години
АТ «Чернівціобленерго» повідомило, що в енергосистемі області зберігається дефіцит. Через це для промислових споживачів в усіх регіонах застосовувалися обмеження потужності.
Сьогодні ж, 19 квітня з обмеженнями з 18:00 до 22:00 почергово працюватимуть юридичні особи.
У обленерго наголошують, що причина дефіциту – значні пошкодження енергооб’єктів та збільшення попиту через похолодання.
«Крім того, на атомних електростанціях розпочалася планова ремонтна кампанія, яку ніяк не можна ані скасувати, ані відтермінувати, бо це питання безпечної та ефективної роботи енергосистеми загалом», — йдеться в повідомленні.
Буковинців просять зменшити споживання електроенергії з 19:00 до 22:00.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта писала, що з 18 по 24 квітня у Чернівцях на вулиці Буковинській частково обмежать рух транспортних засобів. Причина — ремонт аварійного електрокабелю.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
