Буковинські кікбоксери здобули нагороди на чемпіонаті України

Вихованці Кіцманської ДЮКСШ Андрій та Сергій Руснаки вибороли золоту та срібну нагороди відповідно.
Вихованці Кіцманської ДЮКСШ Андрій та Сергій Руснаки вибороли золоту та срібну нагороди відповідно.
фото Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА
Спортсмени з Буковини здобули нагороди на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед дорослих.
Про це йдеться на офіційній сторінці Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА у фейсбуку.
Змагання відбулися в місті Біла Церква з 25 по 28 квітня.
Чернівецьку область на чемпіонаті представляли вихованці Кіцманської ДЮКСШ Андрій та Сергій Руснаки.
Андрій Руснак виборов золото у розділі лоу-кік у ваговій категорії 54 кілограми та став чемпіоном України з кікбоксингу WAKO. Сергій Руснак же здобув срібну медаль у розділі лоу-кік у ваговій категорії 60 кілограмів.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що чернівецькі борці – призери чемпіонату України U17.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
