У драмтеатрі Чернівців цісарську ложу перетворять на Ветеранський театральний хаб

Це буде місце комунікації ветеранів і театру.
Це буде місце комунікації ветеранів і театру.
Фото: Чернівецька обласна рада
У Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської цісарську ложу перетворять у «Ветеранський театральний хаб». Це буде місце комунікації ветеранів і театру.
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
Ідею обговорили з керівником драмтеатру Іваном Бутняком і актором, учасником російсько-української війни Олексієм Надкерничним.
«Ця локація має окремі під’їзд і вхід, тут можна проводити психологічні тренінги-зустрічі, читати поезію та п’єси. Серед побратимів Олексія є воїни, які люблять театр, але почуваються некомфортно у багатолюдних місцях. Та якщо тут буде простір, де ветеранів завжди чекатимуть, вони зможуть відвідувати репетиції, прем’єри, зустрічатися з акторами й іншими митцями», – йдеться у повідомленні.
Ветеранський театральний хаб створюють, щоб дати військовим можливість адаптуватися до цивільного життя.
У планах хабу вистави за участі акторів, які не мають бойового досвіду, та ветеранів, які ніколи не були акторами.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
