Лучники з Чернівців стали призерами Гімназіади України

Чернівчани здобули нагороди у командному заліку серед кадеток 2007-2009 років народження.
Чернівчани здобули нагороди у командному заліку серед кадеток 2007-2009 років народження.
У Львові відбулася VI літня Гімназіада України зі стрільби з лука. Чернівчани здобули нагороди у командному заліку серед кадеток 2007-2009 років народження.
Про це пише Управління фізичної культури та спорту.
Срібними призерками у командних змаганнях стали Вікторія Платіка, Діана Жуковська та Ольга Трачук.
Бронзові нагороди у командних змаганнях здобули Олександра Настас, Анна Чобанюк і Олександра Білобрицька.
Четверте місце в особистих змаганнях серед кадеток посіла Олександра Настас. У міксі також четвертими стали Олександра Настас і Роман Онуфраш.
Тренують спортсменів Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко, Наталія Єгорова, Анатолій Єгоров, Світлана Капанадзе, Алла Арініна.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
