На Сторожинеччині вшановують Героїв: там облаштували Алею слави та встановили меморіальні знаки

У селі Слобода-Комарівці облаштували Алею слави, а меморіальні знаки встановили у селі Банилів-Підгірний.
У селі Слобода-Комарівці облаштували Алею слави, а меморіальні знаки встановили у селі Банилів-Підгірний.
На Сторожинеччині вшановують Героїв. У селі Слобода-Комарівці на знак пошани пам’яті сімох полеглих героїв-захисників облаштували Алею слави.
Про це пише Чернівецька обласна рада.
У церемонії відкриття меморіальних дощок взяли участь рідні загиблих захисників України, представники місцевої влади та жителі села.
Меморіальні знаки полеглим у російсько-українській війні захисникам встановили й у селі Банилів-Підгірний. У центрі села розмістили банер із фотографіями та іменами десятьох військових, а в старостаті – меморіальні дошки.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
