Регіони 7 Травня, 2024 weest

На Сторожинеччині вшановують Героїв: там облаштували Алею слави та встановили меморіальні знаки

У селі Слобода-Комарівці облаштували Алею слави, а меморіальні знаки встановили у селі Банилів-Підгірний.

У селі Слобода-Комарівці облаштували Алею слави, а меморіальні знаки встановили у селі Банилів-Підгірний.

На Сторожинеччині вшановують Героїв. У селі Слобода-Комарівці на знак пошани пам’яті сімох полеглих героїв-захисників облаштували Алею слави.

Про це пише Чернівецька обласна рада.

У церемонії відкриття меморіальних дощок взяли участь рідні загиблих захисників України, представники місцевої влади та жителі села.

Меморіальні знаки полеглим у російсько-українській війні захисникам встановили й у селі Банилів-Підгірний. У центрі села розмістили банер із фотографіями та іменами десятьох військових, а в старостаті – меморіальні дошки.

Нет тэгов
Джерело: shpalta.media

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину