На Вижниччині відкрили Алею Слави загиблим військовим

У Банилівській громаді вшанували 13 військовослужбовців.
У Банилівській громаді вшанували 13 військовослужбовців.
фото Чернівецької обласної ради
На Буковині відкрили Алею Слави загиблим на російсько-українській війні військовослужбовцям.
Про це йдеться на офіційній сторінці Чернівецької обласної ради у фейсбуку.
Алею облаштували біля Стелли пам’яті учасників Другої світової війни у Банилівській громаді.
На фоні українських прапорів розмістили світлини 13 військовослужбовців, які поклали своє життя на війні з росією.
Алею облаштували спільними зусиллями сільської ради та небайдужих жителів громади.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта писала, що меморіальні дошки п’ятьом полеглим військовослужбовцям встановили на фасаді адмінбудинку Гвіздовецького старостинського округу Сокирянської громади.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
