Чернівецькі велосипедисти стали призерами всеукраїнських змагань

Спортсмени з Буковини здобули 17 золотих, 14 срібних та 5 бронзових медалей.
Спортсмени з Буковини здобули 17 золотих, 14 срібних та 5 бронзових медалей.
фото: Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради
Чернівецькі спортсмени здобули перемоги на всеукраїнських змаганнях з велосипедного спорту BMX.
Про це йдеться на офіційній сторінці Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради.
У Новоселиці на Буковині відбулися чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаки та дівчат з велосипедного спорту ВМХ (індивідуальні перегони на час, рейсінг) та перший етап Кубка України серед чоловіків і жінок з велосипедного спорту ВМХ.
Чернівчани на трьох змаганнях сумарно вибороли 17 золотих, 14 срібних та 5 бронзових медалей.
Зокрема, на першому етапі Кубка України тріумфувала Марчела Шпірка, Анастасія Бернацька та Василь Кравчук здобули «срібло», а Олена Пасєчнік посіла третю сходинку.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що Андрія Мельничука звільнили з посади головного тренера чернівецького СФК «Буковина».
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
