Чернівчанка Марія Винник здобула срібло на чемпіонаті Європи U23 з боротьби

У фіналі спортсменка з Чернівців поступилась шведці Йонні Мальмгрен.
У фіналі спортсменка з Чернівців поступилась шведці Йонні Мальмгрен.
фото UWW
Чернівецька спортсменка Марія Винник посіла друге місце на чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років.
Про це йдеться на офіційній сторінці Управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації.
Змагання відбуваються у столиці Азербайджану Баку з 20 по 26 травня.
На шляху до фіналу українка здобула перемогу над спортсменками Анастасією Яндушкіною та Алєксандрою Булавою. У поєдинку ж за золото Винник поступилась шведці Йонні Мальмгрен.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що у суботу, 25 травня, у заключному матчі сезону 2023/24 другого етапу Першої ліги групи «Вибування» СФК «Буковина» у рідних стінах протистоятиме МФК «Металург».
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
