Через удари по українській енергосистемі росіяни знищили понад 9 гігаватів енергогенерації

Масовані удари росії по енергосистемі України вивели з ладу значну частку генерації.
Масовані удари росії по енергосистемі України вивели з ладу значну частку генерації. Загалом війська рф завдали 6 ракетних обстрілів української енергосистеми.
Через російські удари навесні Україна втратила 9,2 ГВт потужностей генерації електроенергії. Про це повідомляє Liga.net
З 8 травня після п’ятої масованої атаки рф, «Укренерго» почало обмежувати енергопостачання промисловості та бізнесу.
У ніч проти 1 червня росія завдала шостого масованого удару. Ракети пошкодили п’ять енергооб’єктів у різних регіонах України.
В цей час в ремонт вивели атомні енергоблоки. Внаслідок цього виник критичний дефіцит електроенергії. «Укренерго» довелося запроваджувати аварійні відключення світла, попри вихідні.
Нагадаємо, Шпальта раніше писала, які ліміти на електроенергію встановили 3 червня.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
