Чернівецькі лучники стали призерами універсіади України

Змагання відбулись у Львові.
Змагання відбулись у Львові.
У Львові відбулася XIX Літня Універсіада України зі стрільби з лука. На змаганнях відзначилися чернівецькі лучники.
Про це пише Управління фізичної культури та спорту.
В особистому заліку серед чоловіків другим став Іван Романюк. А у змаганнях серед жінок четверте місце посіла Євгенія Сусленська.
У командних змаганнях серед чоловіків кращими стали Стефан Костик, Іван Романюк і Степан Завка.
У командних змаганнях серед жінок третю сходинку посіли Ольга Шубкіна, Євгенія Сусленська та Аліна Кожокар.
Серед змішаних команд перше місце посіли Ольга Шубкіна та Стефан Костик.
Тренують чернівецьких лучників Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко, Світлана Капанадзе, Алла Арініна, Наталія Єгорова, Анатолій Єгоров.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
