У Глибокій відкрили оновлений пункт базування бригад екстреної медичної допомоги

У новому приміщенні є особисті шафки для працівників, місця для відпочинку, душ, телевізор.
У новому приміщенні є особисті шафки для працівників, місця для відпочинку, душ, телевізор.
У Глибокій відкрили оновлений пункт базування бригад екстреної медичної допомоги. Медиків із меншого приміщення переселили до колишнього інфекційного відділення місцевої лікарні. Тепер 25 фахівців «швидкої» зможуть працювати у комфортніших умовах.
Про це пише Чернівецька обласна рада.
У пункті оновили підлогу, стіни, замінили електрику, водопостачання та водовідведення, меблі, розповів генеральний директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
