Буковинські борці здобули перемогу на міжнародному турнірі у Румунії

Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ здобули золото та бронзу на змаганнях.
Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ здобули золото та бронзу на змаганнях.
фото Чернівецької ОВА
Буковинські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної боротьби «Dumitru Pirvulescu Vasile Iorga» серед юніорів та юніорок до 20 років, який відбувся у Бухаресті.
Про це повідомили на офіційній сторінці Чернівецької обласної військової адміністрації.
Вихованець Чернівецької обласної ДЮСШ Валентин Григоришин переміг серед юніорів у ваговій категорії до 65 кг.
Інша вихованка спортивної школи та Олександра Рибак виборола бронзу серед юніорок у ваговій категорії до 68 кг.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта також розповідала, що Чернівецька лучниця стала переможницею міжнародного турніру в Словенії.
фото Чернівецької ОВА
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
