Регіони 7 Червня, 2024 weest

Буковинські борці здобули перемогу на міжнародному турнірі у Румунії

Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ здобули золото та бронзу на змаганнях.

Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ здобули золото та бронзу на змаганнях.

фото Чернівецької ОВА

Буковинські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної боротьби «Dumitru Pirvulescu Vasile Iorga» серед юніорів та юніорок до 20 років, який відбувся у Бухаресті.

Про це повідомили на офіційній сторінці Чернівецької обласної військової адміністрації. 

Вихованець Чернівецької обласної ДЮСШ Валентин Григоришин переміг серед юніорів у ваговій категорії до 65 кг. 

Інша вихованка спортивної школи та Олександра Рибак виборола бронзу серед юніорок у ваговій категорії до 68 кг.

Нагадаємо, нещодавно Шпальта також розповідала, що Чернівецька лучниця стала переможницею міжнародного турніру в Словенії.

фото Чернівецької ОВА

Нет тэгов
Джерело: shpalta.media

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину