Комунальні підприємства у Чернівцях отримали повістки на понад півсотню людей за тиждень

Працівників на комунальних підприємствах міста не вистачає від 30 до 40%.
Працівників на комунальних підприємствах міста не вистачає від 30 до 40%.
Комунальні підприємства міста за останній тиждень отримали повістки на доставку та відправлення на фронт понад сотню людей.
Зокрема 52 працівники Чернівціводоканалу, 25 працівників Чернівецького тролейбусного управління та понад 70 — Калинівського ринку.
Про це повідомив під час пресконференції міський голова Чернівців Роман Клічук.
«Вилучення працівників підприємств є критичним, адже наразі триває підготовка до зимового періоду», – зауважив Клічук.
На різних комунальних підприємствах міста не вистачає працівників від 30 до 40%.
«Тому ми звертаємося до обласної військової адміністрації і ТЦК спільно обговорити процеси мобілізації. Ми підтримуємо оборону країни, але є життєво-важливі питання без яких місто не працюватиме», – каже Клічук.
Він зазначив, що така політика мобілізації ставить під загрозу роботу критичної інфраструктури міста й міжнародні проєкти.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
