Лучники з Чернівців здобули призові місця на чемпіонаті України серед юніорів та кадетів

Буковинці вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.
Буковинці вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.
фото Управління фізичної культури та спорту Чернівецької обласної ради
У Льові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів. Буковинські спортсмени на змаганнях здобули дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.
Про це повідомили на офіційній сторінці Управління фізичної культури та спорту Чернівецької обласної ради у фейсбуку.
Золото змагань у командному заліку серед юніорів вибороли Степан Завка, Іван Романюк та Вадим Слюсарчук. А Олександра Білобрицька, Олександра Настас та Мирослава Сіміна стали найкращими у командному заліку серед кадеток.
Лучниці Аліна Кожухар, Вікторія Платіка та Анна Чобанюк здобули срібло у командному заліку серед юніорок.
Буковинець Степан Завка зайняв третє місце у серед юніорів.
Мирослава Сіміна та Роман Онуфраш здобули бронзу серед змішаних команд кадетів.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що буковинські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної боротьби «Dumitru Pirvulescu Vasile Iorga» серед юніорів та юніорок до 20 років, який відбувся у Бухаресті.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
