Регіони 24 Червня, 2024 weest

Чернівціобленерго оновило графіки відключень світла на 23 червня

Світло вимикатимуть на дві години для кожної групи.

Світло вимикатимуть на дві години для кожної групи.

Чернівціоблнерго оновило графіки відключень світла сьогодні, 23 червня.

Графіки діятимуть з 11:00 до 23:00.

Про це повідомили в телеграм-каналі компанії.

«Причина – складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Переглянути графік відключень, який постійно оновлюється, можна на сайті компанії.

Як зазначають в обленерго, у графіку погодинних відключень відображаються години гарантованого включення електроенергії (зелені клітинки) та години, коли ваші оселі будуть точно знеструмлені (позначені червоним кольором).

Клітинки сірого кольору в графіку — це той час, коли кожна група може бути заживлена, залежно від змін у лімітах споживання або зменшенню споживанню електроенергії. Також години сірої зони використовують як запасний час для перемикання між групами, щоб виконати необхідні технічні та безпекові дії.

В обленерго також нагадують у випадку різкого непрогнозованого збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

 

Нет тэгов
Джерело: shpalta.media

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину