Нафта знизилася в ціні більш як на 5% за дві попередні сесії
Нафта знизилася в ціні більш як на 5% за дві попередні сесії 12.11.2024 09:16 Укрінформ Ціни на нафту знизилися у вівторок, 12 листопада, через розчарування інвесторів останнім планом стимулювання Китаю та занепокоєння щодо надлишку пропозиції.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.
Ціни на нафту Brent знизилися на 17 центів, або 0,2%, до 71,66 долара за барель. Ф’ючерси на нафту West Texas Intermediate у США становили 67,84 долара за барель, що на 20 центів або 0,3% нижче.
Обидва контракти знизилися більш як на 5% за попередні дві торгові сесії.
У п’ятницю Китай оприлюднив борговий пакет на суму 10 трильйонів юанів (1,4 трильйона доларів), щоб полегшити фінансову напругу місцевого уряду, оскільки найбільший у світі імпортер нафти стикається з новим тиском через переобрання Дональда Трампа президентом США.
Зараз ринок очікує публікації щомісячних звітів про ринок нафти від ОПЕК, Міжнародного енергетичного агентства та Управління енергетичної інформації.
Щомісячний звіт Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) планується опублікувати пізніше у вівторок.
Ринок чекатиме подальшого перегляду попиту в бік зниження прогнозу групи до 2025 року, що посилить тиск на ціни.
«Ми вважаємо, що ОПЕК+ буде змушена продовжувати відкладати рішення про скасування своїх добровільних скорочень. Це рішення все одно призведе до збільшення надлишкового тиску», — сказав аналітик Commonwealth Bank of Australia Вівек Дхар.
Долар США у вівторок утримувався на максимумах за чотири місяці, оскільки очікується, що він виграє від політики, яка, ймовірно, довше утримуватиме відносно високі процентні ставки в США.
Ринки також готуються до нових сигналів від даних про інфляцію в США та спікерів Федеральної резервної системи цього тижня.
Читайте також: Група Нафтогаз запустила свердловину із добовим дебетом 110 тисяч кубометрів газу
Зміцнення долара робить товари, деноміновані в американській валюті, такі як нафта, дорожчими для власників інших валют і, як правило, впливає на ціни.
ukrinform