Одеситка на позивний «Сова» рятує життя побратимів на Донеччині
Одеситка Вікторія з позивним «Сова» у лавах української армії з 2023 року.
«Мої обов’язки, як бойової медикині, евакуація воїнів з поля бою та надання невідкладної допомоги. Ми витягаємо поранених з лінії зіткнення. На перших бойових виходах, звичайно, було страшно, коли ти не знаєш, що на тебе там чекає, чим все скінчиться. Та й перші поранені були важкими. Але виїхали, зробили свою роботу, всі залишились живі», – розповідає «Сова».
Найважчим у своїй роботі Вікторія називає ситуацію, коли розумієш, що пораненого вже не врятувати.
«Були моменти, коли я усвідомлювала, що через велику втрату крові, внутрішні кровотечі, хлопця ми не довеземо. І це найгірше, що я відчувала в житті. Втратити людину, життя якої тобі довірили».
За словами дівчини, впевненість у собі приходить з досвідом, коли кожний крок – відпрацьований та натренований.
«Я знаю свою задачу. Що і як маю робити. Кожен крок і рух запланований та натренований заздалегідь. Саме це дозволяє не розгубитись в екстремальній ситуації та виконати задачу».
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – 111 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ
Одеса : yug.today
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
На Дніпропетровщині за день через російські атаки пошкоджені два підприємства і дитсадок
