У Києві погасили марку, присвячену науковцям ЗСУ

У Києві погасили марку, присвячену науковцям ЗСУ Фото 15.05.2026 05:24 Укрінформ У Києві до Дня науки відбулося погашення марки, присвяченої науковцям Збройних сил України.
В основу марки ліг шеврон інституту та гасло Scientia Vinces – Наукою переможеш.
"Це гасло ЦНДІ ЗСУ відображає сучасний перебіг російсько-української війни, коли технологічні рішення стали одним із ключових факторів, який дозволяє нашим захисникам стримувати ворога та гідно відповідати на агресію РФ," – пояснили у Генштабі. .
Як зауважив заступник начальника ЦНДІ із наукової роботи полковник Олег Семененко, “на тлі композиції ми бачимо фрагменти оперативно-тактичних карт та складних математичних розрахунків. Це візуалізація того невидимого, але критично важливого фронту, де за допомогою формул і аналітики кується наша майбутня перемога”.
Читайте також: У Львові погасили поштову марку до 770–річчя міста
Урочиста церемонія погашення марки відбулася у Києві незадовго до Дня науки, який в Україні відзначають у третю суботу травня.
Як повідомляв Укрінформ, АТ "Укрпошта" та фонд "Повернись живим" презентували благодійну поштову марку для підтримки "Дронопада" – проєкту протидії ворожим безпілотникам; купуючи її, кожен може долучитися до захисту неба.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
