«Сокіл» подовжив контракти одразу з вісьмома хокеїстами

«Сокіл» подовжив контракти одразу з вісьмома хокеїстами 17.05.2026 12:16 Укрінформ Чемпіон України з хокею київський «Сокіл» вирішив подовжити контракти одразу з вісьмома гравцями.
Читайте також: Тренер українських хокеїстів Христич: Маємо втриматися у світовій еліті
Водночас першим новачком «Сокола» у літнє міжсезоння став 21-річний форвард Микита Сидоренко. Минулий чемпіонат України він завершував у складі клубу «Одещина». 2025 року складі студентської збірної України хокеїст став бронзовим призером зимової Універсіади. У жовтні 2024-го Микита провів три матчі за «Сокіл» у другому раунді Континентального кубка.
З 2024 року нападник залучається до лав національної збірної України.
Фото: facebook.com/hcsokil.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
