У Вашингтоні урочисто відкрили відреставрований Меморіал Тарасові Шевченку

У Вашингтоні урочисто відкрили відреставрований Меморіал Тарасові Шевченку 20.05.2026 05:54 Укрінформ У Вашингтоні відбулася церемонія відкриття відреставрованого Меморіалу Тарасові Шевченку.
Як зазначили в посольстві, меморіал Тараса Шевченка у Вашингтоні вже понад 60 років є важливим місцем зустрічей для української громади та друзів України у Сполучених Штатах.
Читайте також: У Чикаго громада вшанувала пам’ять Кобзаря великим благодійним концертом
У диппредставництві наголосили, що га тлі підготовки Вашингтона до відзначення 250-річчя незалежності США українська сторона високо цінує зусилля, здійснені в межах ініціативи адміністрації президента США Дональда Трампа «Зробимо Вашингтон безпечним і красивим» щодо відновлення та збереження цього об’єкта.
Як повідомляв Укрінформ, у сербському Новому Саді урочисто відкрили відновлений пам’ятник Тарасу Шевченку.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
