Через нові атаки на енергетику є знеструмлення у п’яти областях

Через нові атаки на енергетику є знеструмлення у п'яти областях 25.05.2026 10:47 Укрінформ Через нові російські атаки станом на ранок 25 травня є знеструмлені споживачі у п'яти областях; споживання електрики знижується.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Телеграмі.
"Внаслідок російських дронових та артилерійських обстрілів – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Черкаській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться у повідомленні.
Споживання електроенергії станом на 9:30 понеділка на 1,2% нижче за рівень попереднього робочого дня – п'ятниці, 22 травня. Причиною цього Укренерго називає встановлення ясної погоди майже по всій Україні, що обумовлює ефективну роботу домашніх сонячних електростанцій.
Читайте також: Уряд включив установки зберігання енергії до критичної інфраструктури
Враховуючи погодні умови, оператор енергосистеми радить перенести активне споживання електрики на період найпродуктивнішої роботи СЕС – з 10:00 до 17:00. Водночас, у період з 18:00 до 22:00 енегетики радять не вмикати одночасно кілька потужних приладів.
Як повідомлялося, в Україні у понеділок обмеження електроспоживання не плануються.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
