У Німеччині через бомбу часів Другої світової евакуювали близько 30 000 людей

У Німеччині через бомбу часів Другої світової евакуювали близько 30 000 людей 17.05.2026 13:04 Укрінформ У південно-західному німецькому місті Пфорцгайм знайшли бомбу часів Другої світової війни, через що близько 30 тис.
Бомбу HC-4000 знайшли під час будівельних робіт у східній частині міста, яке розташоване приблизно за 40 кілометрів від Штутгарта.
За словами офіційних осіб, у бомбі близько 1350 кілограмів вибухової речовини.
Хоч у п’ятницю міська влада заявила, що бомба не становить «безпосередньої небезпеки для населення», у місті створили заборонену зону радіусом 1,5 кілометра, поки пожежники, поліція та фахівці-вибухотехніки готуються до знешкодження бомби.
Читайте також: В Австрії під багаттям вибухнув «військовий артефакт», постраждали діти
Як повідомляв Укрінформ, у листопаді минулого року у німецькому Нюрнберзі через виявлену авіаційну бомбу часів Другої світової війни довелось евакуювати 21 тисячу осіб.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
