Війна 20 Травня, 2026 weest

У Вашингтоні урочисто відкрили відреставрований Меморіал Тарасові Шевченку

У Вашингтоні урочисто відкрили відреставрований Меморіал Тарасові Шевченку 20.05.2026 05:54 Укрінформ У Вашингтоні відбулася церемонія відкриття відреставрованого Меморіалу Тарасові Шевченку.

Як зазначили в посольстві, меморіал Тараса Шевченка у Вашингтоні вже понад 60 років є важливим місцем зустрічей для української громади та друзів України у Сполучених Штатах.

Читайте також: У Чикаго громада вшанувала память Кобзаря великим благодійним концертом

У диппредставництві наголосили, що га тлі підготовки Вашингтона до відзначення 250-річчя незалежності США українська сторона високо цінує зусилля, здійснені в межах ініціативи адміністрації президента США Дональда Трампа «Зробимо Вашингтон безпечним і красивим» щодо відновлення та збереження цього об’єкта.

Як повідомляв Укрінформ, у сербському Новому Саді урочисто відкрили відновлений пам’ятник Тарасу Шевченку.

ukrinform

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину