Війна 20 Травня, 2026 weest

Через атаки на енергетику є знеструмлення у шести областях – Укренерго

Через атаки на енергетику є знеструмлення у шести областях – Укренерго 20.05.2026 10:23 Укрінформ Через нові російські атаки станом на ранок 20 травня є знеструмлені споживачі у шести областях; у трьох областях понад 30 населених пунктів залишилися без світла через негоду.

У Полтавській, Київській та Чернігівській областях через сильний дощ та грози на ранок повністю або частково були знеструмлені понад 30 населених пунктів. Бригади обленерго уже працюють над ремонтом пошкоджених ліній електропередачі.

Споживання електроенергії станом на 9:30 середи на 1% нижчий за рівень попереднього дня.

"Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо. Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00", – закликає оператор енергосистеми.

Читайте також: Шмигаль у Берліні відвідав виробничі потужності Siemens Energy

Як повідомлялося, в Україні 20 травня обмеження електроспоживання не плануються.

ukrinform

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину