Через атаки на енергетику є знеструмлення у шести областях – Укренерго

Через атаки на енергетику є знеструмлення у шести областях – Укренерго 20.05.2026 10:23 Укрінформ Через нові російські атаки станом на ранок 20 травня є знеструмлені споживачі у шести областях; у трьох областях понад 30 населених пунктів залишилися без світла через негоду.
У Полтавській, Київській та Чернігівській областях через сильний дощ та грози на ранок повністю або частково були знеструмлені понад 30 населених пунктів. Бригади обленерго уже працюють над ремонтом пошкоджених ліній електропередачі.
Споживання електроенергії станом на 9:30 середи на 1% нижчий за рівень попереднього дня.
"Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо. Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00", – закликає оператор енергосистеми.
Читайте також: Шмигаль у Берліні відвідав виробничі потужності Siemens Energy
Як повідомлялося, в Україні 20 травня обмеження електроспоживання не плануються.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
