На Філіппінах обвалилася будівля, 21 людина зникла безвісти

На Філіппінах обвалилася будівля, 21 людина зникла безвісти 25.05.2026 05:43 Укрінформ Унаслідок раптового обвалу недобудованої дев’ятиповерхової будівлі у поблизу столиці Філіппін загинула одна людина, ще 21 вважається зниклою безвісти.
“Щонайменше одна людина загинула унаслідок обвалу недобудованої будівлі на Філіппінах. Рятувальники шукають під уламками 21 людину, яка зникла після катастрофи”, – йдеться у матеріалі.
Зазначається, що загиблий – 65-річний громадянин Малайзії, тіло якого виявили у сусідньому готелі, який постраждав унаслідок обвалу.
За словами рятувальників, під завалами точно перебуває п’ятеро людей, двом з яких вдалося встановити контакт із групою швидкого реагування. “Триває рятувальна операція із залученням спецсобак, приладів виявлення серцебиття та важкої техніки”, – зауважує Sky News.
Читайте також: У Марокко через обвал двох будівель загинули 22 людини
Вже було розпочате розслідування, покликане встановити причину інциденту у місті Ейнджелс, що поблизу столиці країни Маніли.
Як повідомляв Укрінформ, наприкінці травня у високогірних районах провінції Бінгьоль, що на сході Туреччини, тривають роботи з розчищення кучугур снігу, висота яких досягає до трьох метрів.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
