Громади отримали ₴112 мільйонів туристичного збору з початку року

Громади отримали ₴112 мільйонів туристичного збору з початку року 25.05.2026 10:45 Укрінформ Туристичний збір в Україні продовжує демонструвати впевнену динаміку зростання.
Зазначається, що серед лідерів за надходженнями туристичного збору Львівська область та місто Київ – по 22,5 млн грн, Івано-Франківська область – 18,8 млн грн, Закарпатська область – 10,3 млн грн.
Читайте також: Україна долучиться до найбільшої міжнародної виставки з ділового туризму
"Надходження від туристичного збору повністю залишаються у розпорядженні місцевих громад, що дозволяє їм самостійно фінансувати ключові проєкти розвитку. Отриманий ресурс спрямовується на модернізацію інфраструктури, облаштування рекреаційних зон, фінансування інформаційних центрів для мандрівників та реставрацію історичних пам'яток", – зазначили у ДПС.
Як повідомлялося, у першому кварталі 2026 року надходження туристичного збору становили 82,2 млн грн, що на 23,6%, або на 15,7 млн грн більше показника аналогічного періоду минулого року. Тоді показник становив 66,5 млн грн.
Фото Укрінформу можна купити тут.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
