Росіяни КАБом влучили у відділення «Нової пошти» у Краматорську

Росіяни КАБом влучили у відділення «Нової пошти» у Краматорську Фото 25.05.2026 11:11 Укрінформ У Краматорську, що на Донеччині, внаслідок влучання російської керованої авіабомби пошкоджено будівлю, де розташоване відділення «Нової пошти».
Зазначається, що на місці працюють рятувальники та поліція, триває оцінка наслідків руйнувань.
У компанії зауважили, що детальну інформацію про стан вантажів встановлять після повної ліквідації наслідків пожежі. Наразі близько 20% посилок залишаються під завалами.
Наразі вже перебудовано логістичні маршрути, аби клієнти отримали свої відправлення без затримок. У компанії пообіцяли компенсувати втрату посилок, які постраждали внаслідок пожежі, та окремо зв’язатися з клієнтами щодо деталей відшкодування.
Читайте також: «Нова пошта» закриває відділення у Комишувасі на Запоріжжі
Як повідомлялось, російські війська 24 травня скинули авіабомбу на багатоповерхівку у Дружківці Донецької області, внаслідок авіаудару загинула жінка, п'ятеро людей поранені.
Фото: Нова пошта
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
