У Києві завершився Фінал чотирьох жіночої Молодіжної баскетбольної ліги

У Києві завершився Фінал чотирьох жіночої Молодіжної баскетбольної ліги 25.05.2026 12:16 Укрінформ У столичному СК «Авангард» фінішували змагання Фіналу чотирьох Молодіжної баскетбольної ліги України серед жіночих команд.
У третьому турі «Франківськ-Прикарпаття» обіграв «Вінницю-МедУніверситет» (72:53) і став переможцем.
«Срібло» завоював «Франківськ-КНУВС», який здолав МОБІ – 78:56.
Читайте також: Жіноча збірна України з баскетболу 3Х3 зіграє на шостому для себе ЧС
Це був вже п’ятий сезон жіночої Молодіжної ліги України. У першому сезоні у 2020 році перемогла команда «КСЛ-Київ-Баскет», потім два роки змагання не проводили, а чотири сезони поспіль найкращими ставали баскетболістки «Франківська-Прикарпаття».
Фото: ФБУ.
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
