Іран уперше погодився обговорити свою ядерну програму – Рубіо

Іран уперше погодився обговорити свою ядерну програму – Рубіо 02.06.2026 18:48 Укрінформ Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що Іран "уперше погодився обговорити" аспекти своєї ядерної програми.
"Перед нами відкривається перспектива – це може статися сьогодні, завтра або наступного тижня – що вперше, принаймні на моїй пам'яті, вони погодилися обговорювати аспекти своєї ядерної програми, про які ще місяць або рік тому вони навіть не хотіли згадувати", – сказав він.
Читайте також: Глава МАГАТЕ назвав ключову умову успіху переговорів США та Ірану з ядерного питання
Втім, за його словами, через "дещо роздроблене" керівництво іранського режиму отримання відповідей у процесі переговорів триває «кілька днів», що ускладнює процес.
Як повідомляв Укрінформ, президент Дональд Трамп у понеділок, 1 червня, вперше прокоментував можливу угоду з Іраном, заявивши, що Іран насправді хоче укласти угоду зі США, і вона буде вигідною для Вашингтона та його союзників.
Фото: ОП
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
