Київське «Динамо» підписало контракт із голкіпером Іллєю Ольховим

Київське «Динамо» підписало контракт із голкіпером Іллєю Ольховим 13.06.2026 13:51 Укрінформ 23-річний український футбольний голкіпер Ілля Ольховий поповнив склад київського «Динамо».
В УПЛ Ілля дебютував 25 травня 2023 року у матчі ФК «Львів» – «Чорноморець» (0:1). Після завершення сезону-2022/2023, в якому провів три поєдинки в елітному дивізіоні, Ілля підписав контракт із закарпатським «Минаєм», у складі якого зіграв 2 матчі в УПЛ.
Читайте також: Хавбек Валентин Рубчинський повертається до складу ФК «Динамо»
Навесні 2024 року Ольховий уклав угоду з тернопільською «Нивою». Упродовж двох сезонів був основним голкіпером команди, провівши близько півсотні матчів у Першій лізі та Кубку України.
Фото: ФК «Динамо».
ukrinform
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
