Кличко пообіцяв киянам притягнути винних у неналежному стані бомбосховищ до відповідальності
відповідальності ” />
Міський голова Кличко пообіцяв киянам притягнути винних у неналежному стані бомбосховищ до відповідальності. Сьогодні, 21 жовтня, мер відвідав бомбосховище в одному зі столичних будинків у Печерському районі.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби КМДА.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Коментарі тут зайві. Воно не придатне до використання, не відремонтоване та не облаштоване. Вентиляції немає. Запах грибка. Немає ні стільців, ні лавок. А стояти люди не будуть, бо іноді повітряна тривога триває кілька годин. На жаль, деякі голови районів та посадовці на місцях не якісно виконують доручення і свої обов’язки. Надходять скарги від киян, що багато укриттів не облаштовані. Або що гірше – зачинені. Люди під час повітряної тривоги не можуть туди потрапити. Тому будемо ухвалювати суворі рішення, щоб ті, в чиїй компетенції на місцях підготовка й утримання укриттів, несли відповідальність. Якщо вони не спроможні ефективно працювати – будемо шукати тих, хто зможе виконувати свої обов’язки належно”, – наголосив мер Києва.
Кличко підкреслив, що кілька місяців тому місто виділило близько 100 млн грн для того, щоб укриття привели в належний стан. Тому кожен район столиці отримав кошти і зобов’язання голів районів ефективно їх використати і створити в укриттях умови для перебування людей.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм Подписаться
“Такі перевірки тривають по всьому місту. Спочатку посадовці районів скаржилися, що немає грошей. Гроші виділили. Але не всі поспішають втілити те, на що отримали кошти. Це – неприйнятна ситуація! Адже безпека сьогодні є ключовим питанням для кожного киянина”, – наголосив Віталій Кличко.
На сьогодні в Києві використовують понад 4 тисячі укриттів для населення. Серед яких також споруди подвійного призначення, підземні автопаркінги, підземні переходи, приміщення метрополітену, цокольні та підвальні приміщення, а також укриття на підприємствах.
Мер столиці підкреслив, що всі укриття, сховища чи приміщення подвійного використання повинні бути доступні для людей під час повітряної тривоги. Приміщення подвійного використання, навіть ті, що знаходяться в оренді чи власності і де розміщені магазини чи кафе, мають бути відчинені як укриття під час небезпеки. Всі бомбосховища повинні бути елементарно облаштовані для перебування в них людей, в тому числі маленьких дітей.
Читайте: В КМДА розробили концепцію щодо будівництва об’єктів укриттів
Фото: КМДА
КиївВлада
Новини київщини : kievvlast.com.ua