Жителів Києва та області попереджають про можливе підвищення рівня води у Дніпрі в найближчі дні

У Києві та в Бориспільському районі 15-19 березня через скиди з Київського водосховища та внаслідок весняного водопілля рівні води утримуватимуться вище відміток затоплення заплав.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні “Укргідрометцентру” та інформації КМДА.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Попередження про небезпечні гідрологічні явища по Київщині. 15-19 березня, внаслідок скидів води з Київського водосховища, у зв’язку з проходженням весняного водопілля, на р. Дніпро у Києві та Бориспільському районі Київської області рівні води утримуватимуться вище відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій”, – попередили в Укргідрометцентрі.
Попереджають про І рівень небезпеки — жовтий.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм Подписаться
Крім того, як повідомили у КМДА, КП “Плесо” здійснює щоденний моніторинг рівня води в Русанівській протоці для попередження можливих підтоплень. Оновлені дані про рівень води публікуються на сайті підприємства.
Нагадаємо, за даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського календарна зима 2023-2024 років стала третьою у рейтингу найтепліших зим у Києві з 1881 року.
Читайте: У Києві в останній день лютого було зафіксовано два температурні рекорди
Фото: відкриті джерела
КиївВлада
Новини київщини : kievvlast.com.ua
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
Трамп прибув до Евіана на саміт G7
Міністр оборони Латвії передав Україні 14 бойових машин
Качка – про вступ України до ЄС: Відкриття наступних кластерів є питанням найближчого місяця
Загарбники вдарили по зоопарку в Харкові, постраждали тварини
