Росіяни вночі атакували об’єкти української енергосистеми

Внаслідок атаки є пошкодження інфраструктури у Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Черкаській та Чернівецькій областях.
Внаслідок атаки є пошкодження інфраструктури у Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Черкаській та Чернівецькій областях. У деяких регіонах застосовані аварійні вимкнення.
фото ілюстративне
Уночі 29 березня росіяни вчергове атакували Україну, зокрема цілями варварських атак стали об’єкти української енергосистеми.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
«Україні потрібно більше систем ППО, щоб убезпечити критичну інфраструктуру та захистити населення. Це головний предмет розмови з нашими міжнародними партнерами», – зазначив у дописі політик.
Внаслідок атаки є пошкодження енергетичної інфраструктури у Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Черкаській та Чернівецькій областях. У деяких регіонах застосовані аварійні вимкнення.
За словами моніторингової групи, росіяни для масованої атаки застосували ракети Х-101/555, «Кинджал», «Іскандер-М»/«KN-23», «С-300»/«С-400», X-59 та «шахеди».
Всього силам ППО вдалося знищити 84 повітряні цілі. Зокрема, як повідомили в ОВА, в Чернівецькій області також фіксували збиття російських ракет.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
