Стадіон «Буковина» залишиться безкоштовним для відвідувачів

Міська рада уклала з орендарем угоду про безкоштовний доступ на стадіон.
Міська рада уклала з орендарем угоду про безкоштовний доступ на стадіон.
Фото Ігоря Константинюка
Стадіон «Буковина» залишиться безкоштовним для відвідувачів. Чернівецька міська рада уклала угоду з орендарем про безкоштовний вхід для відвідувачів.
Про це під час своєї пресконференції повідомив міський голова Роман Клічук, пише «Шпальта».
За його словами, міськрада провела тендер на оренду стадіону. За підсумками торгів орендарем став спортивно-футбольний клуб «Буковина», з яким уклали угоду на 5 років.
«Сьогодні підписали додаткову угоду з орендарем про безкоштовний доступ громади до стадіону. Відвідувачі матимуть можливість протягом терміну цієї оренди безкоштовно займатися на стадіоні», — заявив міський голова.
Водночас Клічук повідомив, що чемпіонати міста та області з футболу, змагання зі стрільби з лука та інші змагання й надалі проводитимуть зокрема й на цьому стадіоні.
Проте доступ до футбольного поля, як і раніше, буде обмежений.
Міський голова пояснює це тим, що утримання поля є дороговартісним. Тому, з його слів, на газон не пускали раніше, і не пускатимуть надалі.
Раніше «Шпальта» повідомляла, що у Чернівцях скасували автобусні маршрути №11 та №12.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
