Регіони 2 Травня, 2024 weest

Буковинські кікбоксери здобули нагороди на чемпіонаті України

Вихованці Кіцманської ДЮКСШ Андрій та Сергій Руснаки вибороли золоту та срібну нагороди відповідно.

Вихованці Кіцманської ДЮКСШ Андрій та Сергій Руснаки вибороли золоту та срібну нагороди відповідно.

фото Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА

Спортсмени з Буковини здобули нагороди на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. 

Про це йдеться на офіційній сторінці Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА у фейсбуку.

Змагання відбулися в місті Біла Церква з 25 по 28 квітня.

Чернівецьку область на чемпіонаті представляли вихованці Кіцманської ДЮКСШ Андрій та Сергій Руснаки. 

Андрій Руснак виборов золото у розділі лоу-кік у ваговій категорії 54 кілограми та став чемпіоном України з кікбоксингу WAKO. Сергій Руснак же здобув срібну медаль у розділі лоу-кік у ваговій категорії 60 кілограмів.

Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що чернівецькі борці – призери чемпіонату України U17.

Нет тэгов
Джерело: shpalta.media

Поділитися

Читайте також

Ще актуальне

Повідомити новину