Дзюдоїстка з Чернівців — бронзова призерка чемпіонату України U16

Бронзу на змаганнях у Києві здобула вихованка ДЮСШ «Авангард» Анастасія Щербань.
Бронзу на змаганнях у Києві здобула вихованка ДЮСШ «Авангард» Анастасія Щербань.
фото Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради
Чернівецька дзюдоїстка Анастасія Щербань виборола бронзову медаль на чемпіонаті України U16.
Про це повідомили на офіційній сторінці Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради.
Вихованка ДЮСШ «Авангард» стала призеркою у ваговій категорії до 44 кілограм.
Змагання відбулися у Києві серед юнаків і дівчат до 16 років. У чемпіонаті взяли участь понад 580 спортсменів з усіх регіонів країни.
Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що чернівецькі спортсмени у складі команди збірної України завоювали абсолютну першість на чемпіонаті Європи з універсального бою. Українцям вдалось вибороти чемпіонство у двох розділах — лайт та класика.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
