МВС запускає електронний кабінет постраждалого та гарячу лінію для соцзахисту правоохоронців

Кабінет створили для військовослужбовців НГУ, ДПСУ, поліціянтів, працівників ДСНС, які мають статус постраждалих, а також членів їхніх родин.
Кабінет створили для військовослужбовців НГУ, ДПСУ, поліціянтів, працівників ДСНС, які мають статус постраждалих, а також членів їхніх родин.
Фото: Ігор Клименко | МВС
МВС запускає електронний кабінет постраждалого та контактний центр з питань соціального захисту для військовослужбовців і працівників органів системи МВС. Кабінет створили для військовослужбовців НГУ, ДПСУ, поліціянтів, працівників ДСНС, які мають статус постраждалих, а також членів їхніх родин.
Про це повідомляє міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
Вони можуть отримати доступ до своїх облікових даних, залишити запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу на сайті МВС України. Для цього потрібно зареєструватися в Єдиному вікні для громадян.
Контактний центр з питань соціального захисту працює з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 за номером 1536. Фахівці гарячої лінії консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
У Вікнянській територіальній громаді на Буковині відкрили новий будинок тимчасового проживання для переселенців
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
