На маршруті №1 у Чернівцях почав курсувати автобус, який передали місту як гумдопомогу з Будапешта

Автобус пристосований до маломобільних груп населення, адже є низькопідлоговим та комфортабельним.
Автобус пристосований до маломобільних груп населення, адже є низькопідлоговим та комфортабельним.
фото ілюстративне/ Чернівецька міська рада
Сьогодні на маршрут вийшов перший автобус «Volvo», який нещодавно місто отримало з Будапешта як гуманітарну допомогу.
Про це повідомили на офіційній сторінці КП «Чернівецьке тролейбусне управління» у фейсбуку.
Автобус курсуватиме за маршрутом №1 «с.Коровія — ТЦ “Метро”». Він також пристосований для маломобільних груп населення, адже є низькопідлоговим та комфортабельним.
Фото: ЧТУ
«Підготували його до виїзду на маршрут: здійснили технічне обслуговування, забрендували, обладнали валідаторами, інформаційними наліпками тощо», — йдеться у повідомлені ЧТУ.
Нагадаємо, нещодавно «Шпальта» розповідала, що АТ «Чернівціобленерго» оприлюднило графіки вимкнення світла на 17 травня.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
