81% чернівчан позитивно ставиться до появ електронної приймальні у місті, — InfoSapiens

Також 70% опитаних жителів міста користуються державними електронними сервісами.
Також 70% опитаних жителів міста користуються державними електронними сервісами.
чернівчан позитивно ставляться до появ електронної приймальні у місті, — InfoSapiens” />
81% чернівчан позитивно ставиться до появ електронної приймальні у місті, — InfoSapiens
Згідно з дослідженням агенції «InfoSapiens» за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), 81% опитаних чернівчан підтримує появу електронної приймальні у місті.
Про це повідомили на офіційній сторінці Чернівецької міської ради у фейсбуку.
Станом на травень 2024 року на електронну приймальню надійшло 58 звернень та запитів.
«На думку опитуваних, такі сервери дозволяють уникнути будь-яких сумнівів щодо діяльности державних органів та забезпечує високий рівень довіри до системи. Вони зручні як для влади, так і для мешканців, знижують корупційні ризики через дебюрократизацію послуг», — кажуть у міській раді.
Також 70% опитаних жителів міста відповіли, що користуються державними електронними сервісами.
Нагадаємо, нещодавно «Шпальта» розповідала, що у Чернівцях нині на комунальних підприємствах є критична нестача кадрів — загалом не вистачає понад 800 працівників.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
