В Україні вперше у тестовому режимі запустили 5G

Так, за допомогою мобільного зв’язку п’ятого покоління зідзвонилися інноваційний центр «Промприлад» в Івано-Франківську, офіс Vodafone у Києві, а також офіс Nokia в Гельсінкі.
Так, за допомогою мобільного зв’язку п’ятого покоління зідзвонилися інноваційний центр «Промприлад» в Івано-Франківську, офіс Vodafone у Києві, а також офіс Nokia в Гельсінкі.
фото Мінцифри
В Україні вперше у тестовому режимі запустили мобільний зв’язок 5G.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Інноваційний центр “Промприлад” в Івано-Франківську, офіс Vodafone у Києві, а також офіс Nokia в Гельсінкі зідзвонилися за допомогою 5G і перевірили якість звʼязку. Все працює», — написав посадовець.
Зараз мобільний зв’язок п’ятого покоління працює в понад 90 країнах світу. Зокрема, за словами Федорова, Європейський Союз планує покрити 5G територію всіх міст та основних шляхів до 2025 року.
У Мінцифри також додали, що у майбутньому сподіваються масштабувати технологію на території країни.
Нагадаємо, також «Шпальта» писала, що у Чернівецькій області оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії на сьогодні, 27 травня.
Нет тэгов
Джерело: shpalta.media
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
«Буковина-2» припиняє виступи у Другій лізі: клуб створює команду U-21
Колишній басейн біля стадіону «Буковина» засипали ґрунтом: у клубі пояснили навіщо
У Чернівцях відбудеться літературний мініфестиваль із сучасними авторами
На дорогах Буковини триває ремонт: цього тижня роботи проводять у Вижниці, Вашківцях та Герці
У Чернівцях повністю перекриють вулицю Чорноморську: яка причина
